fb   twitter   youtube   ig   soalan lazim2    hubungi kami2    aduan2   petalaman3

Laman Utama > Media > Pengumuman > Berita Terkini/Pengumuman > Arahan Pertukaran Pegawai Kumpulan Pengurusan & Profesional dan Pelaksana Berkuatkuasa 1,2 & 3.01.2023

 

 Bil   Nama  Gred   PT Asal  PT Baharu  Tarikh Kuatkuasa  Catatan 
1. Muhamad Fuad Bin Ibrahim G44 Pejabat RISDA Daerah Marang/Kuala Terengganu Pejabat RISDA Daerah Besut  2.1.2023 Sebagai Pegawai Daerah
2.  Elyati Surhayati Binti Latif G44 Pejabat RISDA Daerah Setiu Pejabat RISDA Daerah Marang/Kuala Terengganu 2.1.2023 Sebagai Pegawai Daerah
3. Ahmad Fahmi Bin Abd Shukor G48 Pejabat RISDA Negeri Johor Bahagian Tanam Semula & Perladangan 3.1.2023  
4. Ahmad Zaki Bin Abdullah  G48 Bahagian Tanam Semula & Perladangan Bahagian Pembangunan Usahawan  3.1.2023  
5. Nor Afzami Bin Isa G48 Pejabat RISDA Negeri Perlis Pejabat RISDA Negeri Johor 3.1.2023 Sebagai Timbalan Pengarah RISDA Negeri
6. Nurhaida Binti Samsudin G48 Pejabat RISDA Negeri Selangor Bahagian Pembangunan Usahawan 3.1.2023   
7. Norliza Binti Abdul Shukor  G48 Bahagian Pembangunan Usahawan Pejabat RISDA Negeri Selangor  3.1.2023   Sebagai Pengarah RISDA Negeri  
8. Muhammad Bin Mustapha G44 Pejabat RISDA Bahagian MIri Pejabat RISDA Bahagian Samarahan 3.1.2023   Sbg. Pegawai RISDA Bahagian
9.  Ismail Bin Jaafar G44  Bahagian Pembangunan Usahawan Pejabat RISDA Negeri Perlis  3.1.2023   Sebagai Pengarah RISDA Negeri   
10.  Fazlina Binti Abdullah G44 Bahagian Inspektorat Dan Audit Dalam Bahagian Pengembangan Dan Pemindahan Teknologi   3.1.2023   
11. Mohamad Akhiruddin Bin Mohamad G44  Pejabat RISDA Negeri Pahang Pejabat RISDA Daerah Temerloh   3.1.2023   Sbg. Pegawai RISDA Daerah 
12.  Ahmad Izad Bin Yacop G44  RISDA Holdings Sdn. Bhd. Pejabat RISDA Daerah Jempol   3.1.2023   Sbg. Pegawai RISDA Daerah  
13. Emyza Aisah Binti Atang G44  Pejabat RISDA Bahagian Samarahan Pejabat RISDA Negeri Sarawak    3.1.2023   
14.  Abdul Ghoni Bin Ihsan G44  Pejabat RISDA Daerah Jempol Bhg. Program Khas   3.1.2023 
      
15.  Muhammad Zukhairi Bin Abu Karim G44  Pejabat RISDA Daerah Negeri Sembilan Selatan Pejabat RISDA Negeri Melaka     3.1.2023  
16. Norfhara Idayu Binti Najjamuddin G44 Bahagian Tanam Semula & Perladangan Bahagian Pembangunan Usahawan     3.1.2023     
17. Nor Farihan Binti Idris G44 Bhg. Pengembangan & Pemindahan Teknologi Bhg. Tanam Semula & Perladangan 3.1.2023  
 18. Azlina Binti Mislan G44  Pejabat RISDA Daerah Kuala Kangsar Pejabat RISDA Negeri Perak  3.1.2023 
19. Mazlan Bin Ismail G44(M)  Pejabat RISDA Daerah Temerloh Bahagian Produktiviti Dan Pemasaran   3.1.2023  
20.  Mohd Harif Bin Yahya G44(M)   Pejabat RISDA Negeri Melaka Pejabat RISDA Daerah Negeri Sembilan Selatan    3.1.2023    Sbg. Pegawai RISDA Daerah 
21.  Azam Iskandar Bin Mhd Sahruddin G41  Pejabat RISDA Negeri Sarawak Pejabat RISDA Bahagian Miri     3.1.2023      
22.  Norafidah Binti Mohd Napiah G41   Bhg. Tanam Semula & Perladangan Bahagian Inspektorat Dan Audit Dalam    3.1.2023     
23.  Ummi Aiman Binti Abdullah G32  Pejabat RISDA Daerah Hulu Terengganu Pejabat RISDA Daerah Marang/ Kuala Terengganu 1.1.2023   
24.  Azura Binti Sungkanah N22  Pejabat RISDA Daerah Batu Pahat Pejabat RISDA Daerah Kota Setar / K.Pasu. / P.Sena / Langkawi 1.1.2023 
25.  Ahmad Shafiq Bin Abdul Rahman  N22 TBK 1  Pejabat RISDA Daerah Kota Tinggi / Johor Bahru / Kulaijaya Pejabat RISDA Negeri Johor 2.1.2023   
26. Mohd Shahril Nizam Bin Arit G36 Pejabat RISDA Daerah Baling Pejabat RISDA Daerah Kuala Kangsar 3.1.2023  
27.  Muhammad Firdaus Bin Baharudin G32  Pejabat RISDA Daerah Manjung  Pejabat RISDA Daerah Sik    3.1.2023     
28.  Zulkhairi Bin Ani G32 Pejabat RISDA Daerah Baling  Pejabat RISDA Daerah Padang Terap   3.1.2023   
29.  Noor Salina Binti Razali  G32  Pejabat RISDA Daerah Padang Terap  Pejabat RISDA Daerah Baling  3.1.2023  
30. Che Anis Zuraida Binti Zulkifli W32  Pejabat RISDA Daerah Kuala Muda/ Yan/ Pendang  Pejabat RISDA Daerah Kulim /   Bandar Baharu  3.1.2023  
31.  Doratul Naasihin Binti Rosly  W29 Pejabat RISDA Negeri Selangor  Bahagian Pentadbiran  3.1.2023  
32.  Norhazimah Binti Majid  W29  Bahagian Pengurusan Sumber Manusia Bahagian Program Khas 3.1.2023  
33. Mohd Noor Alif Bin Abdul Lateh G29 Pejabat RISDA Daerah Padang Terap Pejabat RISDA Daerah Baling  3.1.2023  
34. Norhaizam Bin Ngamer G29 Pejabat RISDA Daerah Baling Pejabat RISDA Daerah Padang Terap  3.1.2023  
35. Shaharudin Bin Sulaiman J29 Pejabat RISDA Negeri Perak Bahagian Program Khas  3.1.2023  
36. Azizul Hakim Bin Zulkifly @ Bahari W22 Pejabat RISDA Bahagian Samarahan Pejabat RISDA Negeri Sembilan  3.1.2023  

 

any_module
Saiz Tulisan:
A- A A+

Warna Tema:  
color black  color green  color red  color blue
any_module
Pilihan Bahasa: