fb   twitter   youtube   ig   soalan lazim2    hubungi kami2    aduan2   petalaman3

Laman Utama > Media > Pengumuman > Berita Terkini/Pengumuman > Arahan Pertukaran Pegawai Kumpulan Pengurusan & Profesional Dan Pelaksana Berkuatkuasa 1.11.2022

 Bil   Nama  Gred   PT Asal  PT Baharu Tarikh Kuatkuasa  
1. Dr Rossly Bin Salleh N44 Institut Kemajuan Pekebun Kecil Perak Kolej RISDA Sdn Bhd 1.11.2022 Penempatan Sbg. Timbalan Ketua Eksekutif
2. Zahid Ahmad Bin Zuber Ahmad Khan F44 Permodalan RISDA Berhad Bhg. Teknologi Maklumat 1.11.2022  
3. Mohd Shukri Bin Embon G32 Pejabat RISDA Daerah Sik Pejabat RISDA Daerah Kuala Muda / Yan / Pendang 1.11.2022  
4. Mohd Syahriman Bin Yatim G32 Pejabat RISDA Daerah Dungun Pejabat RISDA Daerah Batu Pahat 1.11.2022  
5.  Mohd Azri Bin Mohd Noor G32  Pejabat RISDA Bahagian Miri Pejabat RISDA Daerah Dungun 1.11.2022  
6. Shaliyani Binti Mamat W32 TBK 1 Pejabat RISDA Daerah Dungun Pejabat RISDA Daerah Kemaman 1.11.2022  
7. Emillda Binti Jamil W32 TBK 1 Pejabat RISDA Daerah Kota Kinabalu Pejabat RISDA Daerah Sandakan 1.11.2022  
8. Farhana Binti Burhanudin G29  Pejabat RISDA Negeri Sabah Pejabat RISDA Daerah Sandakan 1.11.2022  
9. Rachelda Binti Paimil G29 Pejabat RISDA Daerah Keningau Pejabat RISDA Daerah Sandakan 1.11.2022  
10. Elisah Binti Wilsa G29  Pejabat RISDA Daerah Sandakan Pejabat RISDA Negeri Sabah 1.11.2022  
11. Sobrydin Bin Sundai G29  Pejabat RISDA Daerah Sandakan Pejabat RISDA Negeri Sabah 1.11.2022  
12. Muhammad Irfan Al-Rabbani Bin Khairuddin G29 Pejabat RISDA Bahagian Samarahan Pejabat RISDA Daerah Negeri Sembilan Selatan 1.11.2022  
13. Abdul Hakim Bin Abdullah G29 Pejabat RISDA Daerah Sandakan Pejabat RISDA Daerah Hulu Terengganu 1.11.2022  
14. Muhamad Faiz Bin Arshad G29 Pejabat RISDA Bahagian Betong Pejabat RISDA Daerah Padang Terap 1.11.2022  
15. Mohammad Haniff Bin Abd Rahman G29 PPRT Pejabat RISDA Bahagian Sibu Pejabat RISDA Daerah Bentong 1.11.2022  
16. Mohammad Saifullah Bin Sopian G29 Pejabat RISDA Daerah Bentong Bhg. Bekalan Input Pertanian 1.11.2022  
17. Isamuddin Bin Abu Talib G29 Pejabat RISDA Daerah Betong Pejabat RISDA Daerah Pahang Timur 1.11.2022  
18. Siti Haslina Binti Arsid G29 Pejabat RISDA Daerah Sandakan Pejabat RISDA Daerah Pahang Timur 1.11.2022  
19. Zulkifli Bin Osman G29 Pejabat RISDA Daerah Kuala Muda / Yan / Pendang Pejabat RISDA Daerah Larut Matang / Selama / Kerian 1.11.2022  
20. Mohamad Zul Syahmi Bin Muhamad Arsad G29 Pejabat RISDA Daerah Larut Matang / Selama / Kerian Pejabat RISDA Daerah Kuala Muda / Yan / Pendang 1.11.2022  
21.   Nor Azian Binti Mohd Yusop G29 Pejabat RISDA Daerah Sik Pejabat RISDA Daerah Baling 1.11.2022  
22.  Muhammad Iqbal Bin Mohamed Hassan G29 Pejabat RISDA Daerah Larut Matang / Selama / Kerian Pejabat RISDA Daerah Kuala Kangsar 1.11.2022  
23.  Noor Hayatulhuda Binti Musa G29 Pejabat RISDA Daerah Kemaman Pejabat RISDA Negeri Melaka 1.11.2022  
24. Mohd Asmadi Bin Abidin G29 Pejabat RISDA Daerah Kulim / Bandar Baharu Pejabat RISDA Jajahan Kuala Krai 1.11.2022  
25. Lailan Syarafeyah Binti Muhamad Rafi W29 Pejabat RISDA Bahagian Limbang Pejabat RISDA Daerah Setiu 1.11.2022  
26. Mariani Bt Sakka W29 Pejabat RISDA Daerah Sandakan Pejabat RISDA Daerah Keningau 1.11.2022  
27. Anthony B Augustine W29 Pejabat RISDA Daerah Keningau Pejabat RISDA Daerah Kota Kinabalu 1.11.2022  
28. Muhammad Gadafi Bin Matsaini W29 Pejabat RISDA Daerah Raub Pejabat RISDA Daerah Bentong 1.11.2022  
29. Norizam Binti Abdul Rauf W29 Pejabat RISDA Daerah Bentong Pejabat RISDA Daerah Raub 1.11.2022  
30. Rodhiyah Binti Abdul Rashid W29 Pejabat RISDA Daerah Kemaman Pejabat RISDA Negeri Pahang 1.11.2022  
31. Ahmad Tajudin Bin Mohamad N22 TBK 1 Pejabat RISDA Daerah Kemaman Pejabat RISDA Daerah Pahang Timur 1.11.2022  
32. Nor Aida Binti Rosely N19 Pejabat RISDA Daerah Kota Kinabalu Bhg. Pengurusan Sumber Manusia 1.11.2022  

 

any_module
Saiz Tulisan:
A- A A+

Warna Tema:  
color black  color green  color red  color blue
any_module
Pilihan Bahasa: