fb   twitter   youtube   ig   soalan lazim2    hubungi kami2    aduan2   petalaman3

Laman Utama > Media > Pengumuman > Berita Terkini/Pengumuman > Arahan Pertukaran Pegawai Kumpulan Pengurusan & Profesional Dan Pelaksana Berkuatkuasa 03 & 05.01.2022

Bil Nama Gred PT Asal PT Baharu Tarikh Kuatkuasa
1 KHAIROL NAZREE BIN ABU BASIR N48 Bhg. Pelaburan & Pembangunan Syarikat RISDA Holdings Sdn. Bhd. 3.1.2022
2 SITI SUHAILI BINTI ABD RAHIM N48 Bhg. Pentadbiran Bhg. Pelaburan & Pembangunan Syarikat 3.1.2022
3 JASRI BIN ABDUL AZIZ G44 Pejabat RISDA Negeri Kedah Pejabat RISDA Daerah Batang Padang / Perak Hilir 3.1.2022
4 SAMSURI BIN MOKHTAR G44 Pejabat RISDA Daerah Segamat Bhg. Inspektorat & Audit Dalam 3.1.2022
5 MUHAMMAD FIKHRY BIN ZULKHIFLY N44 Bhg. Komunikasi Korporat Bhg. Pentadbiran 3.1.2022
6 NUR AYUNI BINTI MOHAMAT N44 Pejabat Ketua Pengarah Bhg. Komunikasi Korporat 3.1.2022
7 KAMARULZAMAN BIN KAMARUDDIN N44 Bhg. Tanam Semula & Perladangan Bhg. Latihan 3.1.2022
8 MENSAN ANAK BELAYONG G41/G44 Pejabat RISDA Bahagian Sibu Pejabat RISDA Bahagian Kapit 3.1.2022
9 MOHAMAD ZAINAL BIN LIHIM G41/G44 Pejabat RISDA Bahagian Betong Pejabat RISDA Bahagian Sibu 3.1.2022
10 SHAHRUL REDZUAN BIN SHAHRUDDIN G41/G44 Pejabat RISDA Daerah Jerantut Pejabat RISDA Bahagian Betong 3.1.2022
11 AHMAD ZHARIF BIN ARBI G44/G44 Pejabat RISDA Daerah Pontian Pejabat RISDA Daerah Segamat 3.1.2022
12 HELMY SAHRILL BIN ZAKARIA G44/G44 Pejabat RISDA Daerah Batang Padang / Perak Hilir Pejabat RISDA Negeri Kelantan 3.1.2022
13 MUHAMAD ABBAS BIN MOHD ALI   G41/G44 Bhg. Inspektorat & Audit Dalam Bhg. Latihan 3.1.2022
14 ZAHID AHMAD BIN ZUBER AHMAD KHAN F41/F44 Bhg. Teknologi Maklumat Permodalan RISDA Berhad 3.1.2022
15 MOHD SAYUTHI BIN BADRUL MUNIR N41/N44 Bhg. Bekalan Input Pertanian Pejabat Ketua Pengarah 3.1.2022
16 YASMIN BINTI MAT YUNUS N41/N44 Bhg. Khidmat Kejuruteraan Bhg. Pengurusan Sumber Manusia 3.1.2022
17 MOHAMAD AZRUL BIN ABDUL AZIZ G41 Pejabat RISDA Daerah Dungun Pejabat RISDA Daerah Jerantut 3.1.2022
18 MOHD NAZLI BIN AYUB G41 Pejabat RISDA Negeri Kelantan Pejabat RISDA Bahagian Limbang 3.1.2022
19 NOOR AFIZA BINTI AHMAD ZAIHIDI G41 Bhg. Latihan Pejabat RISDA Daerah Pontian 3.1.2022
20 ALYA MAISARA BINTI ZAINAL N41 Bhg. Pengurusan Sumber Manusia Bhg. Bekalan Input Pertanian 3.1.2022
21 RUSLAN BIN AHMAD G32 Pejabat RISDA Daerah Temerloh Pejabat RISDA Daerah Bera 3.1.2022
22 MOHD NAJMI BIN ROSDIN G32 Pejabat RISDA Bahagian Sibu Pejabat RISDA Bahagian Kapit 3.1.2022
23 KELVIN SUALI G32 Pejabat RISDA Daerah Kota Belud Pejabat RISDA Daerah Sandakan 3.1.2022
24 WAN HASSAN BIN WAN ABD RAHMAN W32 TBK Pejabat RISDA Negeri Terengganu Pejabat RISDA Daerah Marang / K. Terengganu 3.1.2022
25 SAIFUL AMRE BIN ARBHAYIN F29 Bhg. Teknologi Maklumat Permodalan RISDA Berhad 3.1.2022
26 SAIFUL ASYRAFFI BIN SUHAIMI N29 Bhg. Pembangunan Usahawan Bhg. Pentadbiran 3.1.2022
27 MUHAMMAD HAFFIZZI BIN MOHD NOOR N29 Bhg. Pentadbiran Bhg. Khidmat Kejuruteraan 3.1.2022
28 MOHD ZULHILMI BIN MUJAMEK N29 Bhg. Inspektorat & Audit Dalam Bhg. Tanam Semula & Perladangan 3.1.2022
29 MOHD ARIF FARHAN BIN MOHD SHUKOR JA29 Pejabat RISDA Negeri Perlis Pejabat RISDA Negeri Kedah 3.1.2022
30 SHAHARUDIN BIN SULAIMAN JA29 Pejabat RISDA Negeri Selangor Pejabat RISDA Negeri Perak 3.1.2022
31 MUHAMMAD SYAFIE BIN DUALIN G29 Pejabat RISDA Daerah Kota Kinabalu Pejabat RISDA Negeri Sabah 3.1.2022
32 MOHD FADLI BIN ALI G29 Pejabat RISDA Daerah Pahang Timur Pejabat RISDA Daerah Marang / K. Terengganu 3.1.2022
33 MOHAMMAD AKMAL BIN MASTAPA G29 Pejabat RISDA Bahagian Betong Pejabat RISDA Bahagian Samarahan 3.1.2022
34 MOHD HAZMAN BIN HASNAN G29 Pejabat RISDA Bahagian Sibu Pejabat RISDA Jajahan Machang / Pasir Puteh 3.1.2022
35 MUHAMMAD AMIRUL BIN ZULKIFLI G29 Pejabat RISDA Bahagian SIbu Pejabat RISDA Daerah Kuala Kangsar 3.1.2022
36 MUHAMMAD YUSRI BIN SOID G29 Pejabat RISDA Bahagian Miri Pejabat RISDA Daerah Padang Terap 3.1.2022
37 MOHAMMAD SABREE BIN MASKOR G29 Pejabat RISDA Bahagian Samarahan Pejabat RISDA Daerah Segamat 3.1.2022
38 MOHAMMAD AKMAR KUZAIRI BIN ABDUL HALIM G29 Pejabat RISDA Bahagian Betong Pejabat RISDA Daerah Hulu Perak / Gerik 3.1.2022
39 MUHAMMAD THAQIF BIN ABDUL HAMID   G29 Pejabat RISDA Bahagian Betong Pejabat RISDA Negeri Melaka 3.1.2022
40 MOHAMMAD HAZARAIN BIN ZULKIFLI G29 Pejabat RISDA Bahagian Sibu Pejabat RISDA Bahagian Kapit 3.1.2022
41 DENNIS ANAK JEMBU G29 Pejabat RISDA Bahagian Sibu Pejabat RISDA Bahagian Kapit 3.1.2022
42 BOB BATOK G29 Pejabat RISDA Bahagian Sibu Pejabat RISDA Bahagian Kapit 3.1.2022
43 MOHAMAD SAIFUL BIN AMIN G29 Pejabat RISDA Bahagian Sibu Pejabat RISDA Bahagian Kapit 3.1.2022
44 WILTONE KENDAWANG ANAK LANGIT G29 Pejabat RISDA Bahagian Sibu Pejabat RISDA Bahagian Kapit 3.1.2022
45 AWANG MOHD RAZIF BIN KASMAN G29 Pejabat RISDA Bahagian Miri Pejabat RISDA Bahagian Limbang 3.1.2022
46 ABDUL ABG MUTALIB B ABG CHEE G29 Pejabat RISDA Bahagian Miri Pejabat RISDA Bahagian Limbang 3.1.2022
47 REDLY KALONG G29 Pejabat RISDA Bahagian Miri Pejabat RISDA Bahagian Limbang 3.1.2022
48 FREDRICK ANAK AKUNG G29 Pejabat RISDA Bahagian Miri Pejabat RISDA Bahagian Limbang 3.1.2022
49 ALEXON ACHO LORES G29 Pejabat RISDA Bahagian Miri Pejabat RISDA Bahagian Limbang 3.1.2022
50 FAIZULNIZAM MALIM BIN SHARIFMALIM G29 Pejabat RISDA Bahagian Miri Pejabat RISDA Bahagian Limbang 3.1.2022
51 NORBAITI BINTI ABDUL MANAN  W29 Pejabat RISDA Daerah Pahang Timur Pejabat RISDA Daerah Maran 3.1.2022
52 PUTERI RAIHAN BINTI R. ASHARI W29 Pejabat RISDA Daerah Maran Pejabat RISDA Daerah Pahang Timur 3.1.2022
53 NURSHUHADA BT. MANSOR  W29 Pejabat RISDA Daerah Kemaman Pejabat RISDA Negeri Terengganu 3.1.2022
54 HIBATUL AZIZI BIN JULAIHI  W29 Pejabat RISDA Bahagian Samarahan Pejabat RISDA Bahagian Kapit 3.1.2022
55 ROZIAH BINTI PRIMAN  W29 Pejabat RISDA Negeri Sarawak Pejabat RISDA Bahagian Samarahan 3.1.2022
56 RUSITA BINTI ABDUL GHANI  W29 Pejabat RISDA Daerah Kuala Pilah Pejabat RISDA Daerah Negeri Srmbilan Barat 3.1.2022
57 NOR REZA BIN A RAHMAN  W29 Pejabat RISDA Daerah Negeri Srmbilan Barat Pejabat RISDA Daerah Kuala Pilah 3.1.2022
58 NORZABAROL ZAINOL B. IDRIS  N22 TBK Pejabat RISDA Negeri Pulau Pinang Pejabat RISDA Daerah Sik 3.1.2022
59 HAFFAS IDAYU BINTI ZAINON HAMZAH  N22 TBK Pejabat RISDA Daerah Kuala Kangsar Pejabat RISDA Daerah Kuala Muda / Yan 3.1.2022
60 NOORASHIKIN BINTI ABU BAKAR N22 TBK Bhg. Komunikasi Korporat Bhg. Latihan 3.1.2022
61 NOOR SHAFIRUZA BINTI ZAKARIA W22 TBK Bhg. Kewangan & Belanjawan RISDA Semaian & Landskap Sdn. Bhd. 3.1.2022
62 NUR ZHAFIRAH BINTI MEOR MOHD ZAMNIS N19 Bhg. Pengurusan Sumber Manusia Bhg. Latihan 3.1.2022
63 MOHD ZUHAIRI BIN MUSLIM  N19 Pejabat RISDA Negeri Pulau Pinang Pejabat RISDA Negeri Kedah 3.1.2022
64 ASMAR BINTI OTHMAN  N19 Pejabat RISDA Negeri Pulau Pinang Pejabat RISDA Daerah Kota Setar / K.Pasu / P.Sena / Langkawi 3.1.2022
65 MOHD NAZRI BIN YAHYA  N19 Bhg. Dasar & Perancangan Strategik Pejabat RISDA Daerah Negeri Sembilan Barat 3.1.2022
66 KHAIRULLIZAM BIN MOHMAD  N19 Pejabat RISDA Daerah Negeri Sembilan Barat Bhg. Dasar & Perancangan Strategik 3.1.2022
67 MUHAMMAD NIZAM BIN MAT RASHID  N19 Pejabat RISDA Daerah Jempol Bhg. Pentadbiran 3.1.2022
68 SITI NOOR MASARRAH BINTI AHMAD  N19 Bhg. Pentadbiran Pejabat RISDA Daerah Jempol 3.1.2022
69 NUR DIYANA BINTI MOHD DIN  N19 Pejabat RISDA Daerah Setiu Pejabat RISDA Daerah Jempol 3.1.2022
70 MUHAMMAD IZZAT BIN AB HALIM  N19 Pejabat RISDA Daerah Jerantut Pejabat RISDA Daerah Larut Matang / Selama / Kerian 3.1.2022
71 UNSIL ANAK LIANG N19 Pejabat RISDA Bahagian Sibu Pejabat RISDA Bahagian Kapit 3.1.2022
72 NURUL AFIQAH BINTI MOHD ZAMRI  W19 Pejabat RISDA Jajahan Tanah Merah Pejabat RISDA Daerah Negeri Sembilan Selatan 3.1.2022
73 HAZIATHUL FITRA BINTI HUSIN  W19
(Kontrak)
Pejabat RISDA Daerah Jempol Bhg. Kewangan & Belanjawan 3.1.2022
74 MUHAMAD FAZLAN BIN MUHAMAD KETAR  W19 Pejabat RISDA Daerah Lipis Pejabat RISDA Jajahan Kuala Krai 3.1.2022
75 MOHAMAD NAZRUL NAIM BIN RAZAK  W19 Pejabat RISDA Daerah Kuala Pilah Pejabat RISDA Daerah Segamat 3.1.2022
76 EIRFAN BIN JAPAR  W19 Pejabat RISDA Daerah Muar / Tangkak Pejabat RISDA Negeri Melaka 3.1.2022
77 MOHD FAIZAL BIN ISMAIL  W19 Pejabat RISDA Jajahan Jeli Pejabat RISDA Daerah Besut 3.1.2022
78 MUHAMMAD NAJMI BIN NOR AZAM  W19 Pejabat RISDA Jajahan Jeli Pejabat RISDA Daerah Kuala Pilah 3.1.2022
79 NOR HIDAYAH BINTI MOHD YUSUF  W19 Pejabat RISDA Daerah Sik Pejabat RISDA Jajahan Kelantan Utara 3.1.2022
80 NAZERI BIN SAPIEE W19 Pejabat RISDA Bahagian Sibu Pejabat RISDA Bahagian Kapit 3.1.2022
81 MOHD 'AFIQ BIN SAKRI W19 Pejabat RISDA Daerah Padang Terap Pejabat RISDA Negeri Perlis 3.1.2022
82 EYANTE BINTI BAHARUDIN W19 Bhg. Kewangan & Belanjawan RISDA Semaian & Landskap Sdn. Bhd. 3.1.2022
83 SYED ROHAIZAT BIN SYED BAHARUM  H11 PK Bhg. Pelaburan & Pembangunan Syarikat Pejabat RISDA Daerah Kuala Kangsar 3.1.2022
84 YAZAIT BIN YAACOB  H11 PK Pejabat RISDA Daerah Negeri Sembilan Selatan Pejabat RISDA Negeri Melaka 3.1.2022
85 ISKANDAR BIN SAUAL H11 PK Pejabat RISDA Bahagian Miri Pejabat RISDA Bahagian Limbang 3.1.2022
86 KAUS BIN RAPEIH  N11 Pejabat RISDA Negeri Selangor Pejabat RISDA Daerah Jempol 3.1.2022
87 ABDULLAH FAIZ BIN ZAINUDIN N48 Bhg. Latihan Bhg. Inspektorat & Audit Dalam 3.1.2022
88 MOHD NOR SABRE BIN NORIZAN H11 Bhg. Inspektorat & Audit Dalam Bhg. Pentadbiran 5.1.2022
89 MOHD YA'ACOB BIN SALEH H11 Bhg. Pentadbiran Bhg. Inspektorat & Audit Dalam 5.1.2022

any_module
Saiz Tulisan:
A- A A+

Warna Tema:  
color black  color green  color red  color blue
any_module
Pilihan Bahasa:
Bahasa Lain:
zh-CNzh-TWnlitjako