Pilihan Bahasa:
Pilihan Warna:
color green color blue color red
Saiz Teks: 
A- A A+
 Bil   Nama  Gred   PT Asal  PT Baharu Tarikh Kuatkuasa  Catatan  
1 Hazaruddin Bin Hamzah N54 Pejabat RISDA Negeri Pahang Bahagian Pentadbiran  2.1.2019 Sbg. Pengarah Bahagian 
2 Md Najip Bin Ishak G52 Bahagian Pembangunan Usahawan  Pejabat RISDA Negeri Johor   2.1.2019  Sbg. Pengarah RISDA Negeri 
3 Abd Rahim Bin Hashim G52(M) Pejabat RISDA Negeri Perlis  Pejabat RISDA Negeri Pahang   2.1.2019   Sbg. Pengarah RISDA Negeri
4 Shahratul Ida Binti Mohd Shaidan  WA48(M)  Bahagian Inspektorat dan Audit Dalam  Bahagian Pelaburan dan Pembangunan Syarikat  2.1.2019  
5 Marlinny Binti Mohamad  N48 (M) Bahagian Kewangan dan Belanjawan  Bahagian Pengurusan Sumber Manusia    2.1.2019     
6 Julia Binti Abu Bakar  N48 (M) Bahagian Pelaburan dan Pembangunan Syarikat  Bahagian Kewangan dan Belanjawan   2.1.2019   Sbg. Ketua Unit Belanjawan 
7 Noralifah Binti Ismail  N48 (M) Bahagian Pelaburan dan Pembangunan Syarikat  Bahagian Dasar dan Perancangan Strategik   2.1.2019    
8 Samsuri Bin Mokhtar  G44  Pejabat RISDA Daerah Pahang Timur  Pejabat RISDA Daerah Segamat   2.1.2019    Sbg. Pegawai RISDA Daerah 
9 Mohamad Zaim Fahmi Bin Mohd Yusoff  G44 Pejabat RISDA Negeri Pahang  Pejabat RISDA Daerah Pahang Timur   2.1.2019    Sbg. Pegawai RISDA Daerah 
10 Mohd Zulhelmi Bin Ismail   G44  Pejabat RISDA Daerah Kota Belud  Pejabat RISDA Negeri Selangor 2.1.2019   
11 Elyati Surhayati Binti Latif   G44  Pejabat RISDA Daerah Beaufort Pejabat RISDA Daerah Kemaman   2.1.2019   Sbg. Pegawai RISDA Daerah 
12 Yusliza Binti Mohd Yusof G44 Pejabat RISDA Daerah Kemaman  Pejabat RISDA Negeri Pahang   2.1.2019    
13 Ashraf Akmal Bin Ab. Halim N44 Bahagian Kewangan dan Belanjawan  Bahagian Tanam Semula dan Perladangan   2.1.2019    Pegawai Tadbir Bahagian 
14 Nor Elina Binti Kamaruddin N44 Bahagian Pembangunan Usahawan  Bahagian Pentadbiran   2.1.2019     Pegawai Tadbir Bahagian
15 Melaty Binti Mat Husin N44 Bahagian Tanam Semula & Perladangan Bahagian Pembangunan Usahawan  2.1.2019 Pegawai Tadbir Bahagian
16 Siti Fatiha Binti Sholehudin N44 (M) Bahagian Pentadbiran Pejabat RISDA Negeri Selangor    2.1.2019 
 Pegawai Tadbir Negeri
17 Mohd Farid Bin Mohd Nor N41 Pejabat RISDA Negeri Selangor Institut Kemajuan Pekebun Kecil (IKPK) Kelantan  2.1.2019 Pengetua IKPK Kelantan 
18 Siti Aisyah Binti Haji Kaharudin N36 Bhg. Pengurusan Sumber Manusia Pejabat RISDA Negeri Kedah  2.1.2019   
19 Mohd Shaiful Bin Talib  G32  Pejabat RISDA Daerah Segamat  Pejabat RISDA Jajahan Kuala Krai  2.1.2019  
20 Mohd Norizeran Bin Mohd Noor  G32  Pejabat RISDA Jajahan Kuala Krai  Pejabat RISDA Daerah Segamat        2.1.2019    
21 Mohd Zuhairul Bin Zulkepeli  G29  Pejabat RISDA Daerah Temerloh  Pejabat RISDA Jajahan Tanah Merah    2.1.2019   
22 Mohd Fida'ie  Bin Abdul Razak  G29  Pejabat RISDA Daerah Negeri Sembilan Selatan  Pejabat RISDA Daerah Kota Tinggi / Johor Bahru / Kulaijaya    2.1.2019   
23 Mohammad Amirull Ariffin Bin Alba   G29  Pejabat RISDA Daerah N. Sembilan Barat  Pejabat RISDA Daerah Kota Setar/K. Pasu/Pendang/Langkawi    2.1.2019   
24 Ahmad Naqieuddin Bin Othaman  G29  Pejabat RISDA Daerah Kemaman  Pejabat RISDA Daerah Perak Tengah/Kinta    2.1.2019   
25 Nor Fahmiza Binti Abdul Rahman  G29  Pejabat RISDA Negeri Sembilan  Pejabat RISDA Negeri Kedah   2.1.2019  
26 Norhayati Binti Sallehhuddin  G29  Pejabat RISDA Jajahan Gua Musang  Pejabat RISDA Daerah Segamat    2.1.2019   
27 Mohd Zakri Bin Mohamad Isa  G29  Pejabat RISDA Daerah Sik  Pejabat RISDA Daerah Sandakan   2.1.2019  
28 Syahruddin Bin Hassan  G29  Pejabat RISDA Daerah Baling  Pejabat RISDA Daerah Perak Hulu / Gerik   2.1.2019  
29 Norhaizam Bin Ngamer  G29   Pejabat RISDA Negeri Johor  Pejabat RISDA Daerah Baling    2.1.2019   
30 Mardhiah Binti Meir Saiaf  G29   Pejabat RISDA Negeri Pulau Pinang  Pejabat RISDA Daerah Baling   2.1.2019  
31 Mohamad Shaffezan Bin Sallehhuddin  G29   Pejabat RISDA Daerah Kota Belud  Pejabat RISDA Negeri Johor    2.1.2019   
32 Ahmad Juraimi Bin Rahmat  FA29   Bhg Teknologi Maklumat  Pejabat RISDA Negeri Melaka   2.1.2019  
33 Nik Nurhafizah Binti Nik Abd Rahman  W29  Bhg. Kewangan dan Belanjawan  Pejabat RISDA Jajahan Machang / Pasir Puteh    2.1.2019   
34 Siti Norhashimah Binti Hashim  N22 Bhg. Pengurusan Sumber Manusia  Pejabat RISDA Bahagian Samarahan    2.1.2019   
35 Nurul Shahida Binti Othman N29  (S/U)  Bhg. Bekalan Input Pertanian  Pejabat Pengerusi RISDA   2.1.2019  
36 Mahammad Faizal Bin Ismail  N19  Pejabat RISDA Daerah Perak Hulu / Gerik  Pejabat RISDA Daerah Kulim / Bandar Baharu    2.1.2019   
37 Roslina Binti Mat Jusoh  N19 Pejabat RISDA Jajahan Tanah Merah  Pejabat RISDA Daerah Batu Pahat    2.1.2019   
38 Mohd Shaiful Bin Ab Manap  N19  Bhg. Kewangan dan Belanjawan  Pusat Latihan RISDA,RISTEC    2.1.2019   
39 Norsuhada Binti Karim  N19  Pejabat RISDA Daerah Kulim / Bandar Baharu  Pejabat RISDA Daerah N.Sembilan Selatan    2.1.2019   
40 Shairi Bin Shariffuddin  N19 Pejabat RISDA Daerah Lipis  Pejabat RISDA Jajahan Kuala Krai    2.1.2019   
41 Sharimannoraidi Bin Md Shari  N19  Bhg. Khidmat Kejuruteraan  Pejabat RISDA Daerah Kota Setar / Pendang / Kubang Pasu/Langkawi    2.1.2019   
42 Mohd Hafiz Shahrul Hadi Bin Jusof  N19  Bhg. Pentadbiran  Pejabat RISDA Daerah Marang / Kuala Terengganu    2.1.2019   
43 Ennei Irawanie Binti Bestumi  N19  Pejabat RISDA Daerah Kota Setar / Pendang / Kubang Pasu/Langkawi  Pejabat RISDA Negeri Perlis   2.1.2019  
44 Muhammad Fahmi Bin Ramli  N19  Pejabat RISDA Daerah Jempol  Pejabat RISDA Daerah Maran   2.1.2019  
45 Muhammad Hammadi Bin Salleh  N19  Pejabat RISDA Negeri Pulau Pinang  Pejabat RISDA Daerah Hulu Terengganu    2.1.2019   
46 Muhammad Fazli Bin Mohd Fudzi  N19  Pejabat RISDA Negeri Sabah  Bhg. Khidmat Kejuruteraan    2.1.2019   
47 Norsirah Binti Mohd Hashim N19  Bhg. Tanam Semula & Perladangan  Pejabat RISDA Negeri Selangor    2.1.2019   
48 Mohd Hafizee Ikhwan Bin Sharussin  N19  Pejabat RISDA Negeri Perlis  Pejabat RISDA Daerah Perak Hulu / Gerik    2.1.2019   
49 Ahmad Fahrul ezlan Bin Termizi  N19  Pejabat RISDA Bahagian Sibu  Pejabat RISDA Daerah Pahang Timur    2.1.2019   
50 Mohamad Hanafi Bin Nazarudin  N19  Bhg. Inspektorat & Audit Dalam  Pejabat RISDA Negeri Sarawak    2.1.2019   
51 Mohd Fakhruddin Hilmi Bin Ahmad Zakhi  W19  Pejabat RISDA Daerah Keningau  Bhg. Pentadbiran    2.1.2019   
52 Wan Mohamad Fadhlie Bin Wan Yusoff  W19  Pejabat RISDA Daerah Larut Matang / Selama / Kerian  Pejabat RISDA Daerah Raub    2.1.2019   
53 Nur Ainna Fafirah Binti Kamaruddin  W19 Pejabat RISDA Daerah Sik  Pejabat RISDA Negeri Selangor   2.1.2019   
54 Muhamad Hafiz Aizuddin Bin Mohd Hamzah H11 Pejabat RISDA Negeri N. Sembilan  Pejabat RISDA Daerah Setiu   2.1.2019  
55 Hairulnizam Bin Omar Baki H11  Bhg. Pentadbiran  Pejabat Pengerusi RISDA  2.1.2019   
56 Muhammad Fadly Bin Wahab H11  Bhg. Pentadbiran  Bhg. Dasar dan Perancangan Strategik   2.1.2019   
Dasar Privasi | Dasar Keselamatan |  Penafian |  Peta Laman | Soalan Lazim | Bantuan 
Hak Cipta Terpelihara 2016 © Pihak Berkuasa Kemajuan Pekebun Kecil Perusahaan Getah (RISDA)
Sesuai dipapar menggunakan browser yang versi terbaru Internet Explorer 7.0 dan ke atas Mozilla Firefox 3.0 dan ke atas Google Chrome dengan resolusi 1280 X 800 dan ke atas.

Jumlah Pelawat: Hari Ini : 155 ------ Minggu Ini : 155 ------ Bulan Ini : 15814 ------ Keseluruhan : 3975556

Tarikh Kemaskini :
 25/03/ 2019
.