Pilihan Bahasa:
Pilihan Warna:
color green color blue color red
Saiz Teks: 
A- A A+
Bil  Nama  Gred   PT Asal  PT Baharu Kuatkuasa Catatan
 1 Halimah Binti Abd Kadir G54 Bahagian Pembangunan Usahawan Kolej RISDA Sdn. Bhd. 

1.7.2018

secara penempatan
 2 Rosmarini Binti Abdul Aziz G48 Bahagian Tanam Semula dan Perladangan Bahagian Produktiviti dan Pemasaran 1.7.2018
 3 Norhafizah Binti Che Pa L48 RISDA Holdings Sdn. Bhd. Pejabat Ketua Pengarah 1.7.2018 sebagai Pegawai Undang-Undang
4 Wan Nadia Binti Wan Azam  N48(M)  Bahagian Pelaburan dan Pembangunan Syarikat Bahagian Pentadbiran  1.7.2018
5 Ismail Bin Jaafar G44  Bahagian Inspektorat dan Audit Dalam   Bahagian Pembangunan Usahawan 1.7.2018
6 Khairil Harris Bin Abd Khalid  G44  Pejabat RISDA Daerah Negeri Sembilan Barat Bahagian Bekalan Input Pertanian  1.7.2018  
7 Wan Zuhairie Bin W.Usof  G44  Pejabat RISDA Jajahan Machang/Pasir Puteh  Pejabat RISDA Negeri Kelantan  1.7.2018 sebagai Timbalan Pengarah RISDA Negeri
8 Rohaniza Binti Omar   G44 Pejabat RISDA Negeri Kelantan Pejabat RISDA Jajahan Machang/Pasir Puteh  1.7.2018 sebagai Pegawai RISDA Jajahan 
9 Muhammad Hilmi Bin Sulaiman  L41/L44  Pejabat Ketua Pengarah Pejabat RISDA Negeri Sarawak 1.7.2018 sebagai Pegawai Tadbir Negeri
10 Muhammad Haziq Aizuddin Bin Razai  N41  Pejabat RISDA Negeri Sarawak Pejabat RISDA Negeri Johor 1.7.2018 sebagai Pegawai Tadbir Negeri
11 Ashar Bin A.Rahman  N41  Pejabat Ketua Pengarah Bahagian Pelaburan dan Pembangunan Syarikat 1.7.2018  
 12  Che Adli Fariza Bin Che Ishak G41 Pejabat RISDA Negeri Sembilan Pejabat RISDA Daerah Negeri Sembilan Barat 1.7.2018 sebagai Pegawai RISDA Daerah 
13  Mohd Azman Bin Hasan   G36 Bahagian Pembangunan Usahawan  Pejabat Ketua Pengarah  1.7.2018  
14 Mohd Khairul Anwar Bin M. Ramdan N29 Bahagian Pengurusan Sumber Manusia Institut Kemajuan Pekebun Kecil Kelantan  1.7.2018  
 15 Ahmad Fakhrizzaki Bin Hassan  W29  Bahagian Pengurusan Sumber Manusia  Bahagian Latihan  1.7.2018   
 16 Rafidah Binti Abd Rahman@ Abd Azis  W29  Bahagian Kewangan dan Belanjawan  Bahagian Bekalan Input Pertanian  1.7.2018   
17  Noraslina Binti Mustapha   N19 Bahagian Pengurusan Sumber Manusia  Pejabat RISDA Daerah Hulu Selangor/ Gombak/Petaling  1.7.2018   
18  Norazreen Binti  Mohd  N19  Bahagian Pengurusan Sumber Manusia  Pejabat RISDA Daerah Negeri Sembilan Selatan  1.7.2018   
19  Mazreena Binti Mohadhir@Mokhdir  W19/W22 TBK Bahagian Latihan  Bahagian Pentadbiran  1.7.2018   
 20 Jarsyeeilla Binti Jaafar   W19 Bahagian Pentadbiran  Bahagian Pelaburan & Pembangunan Syarikat  1.7.2018   
21  Syamsurizal Bin Ab Karim  W19  Bahagian Bekalan Input Pertanian  Bahagian Khidmat Kejuruteraan  1.7.2018   
22  Aus Faizal Bin Arben  W19  Bahagian Tanam Semula & Perladangan  Bahagian Pengurusan Sumber Manusia  1.7.2018   
23  Nurul Fasihah Binti Ab Latif   W19 Bahagian Pelaburan & Pembangunan Syarikat  Bahagian Tanam Semula & Perladangan  1.7.2018   
24  Mohd Hamzah Bin Mohd Sanusi   H11 Bahagian Pengurusan Sumber Manusia  Bahagian Pentadbiran (POOL) 1.7.2018   
25  Mohammad Amirul Afiq Bin Mohamad Arifin   H11 Bahagian Pentadbiran  Bahagian Pengurusan Sumber Manusia  1.7.2018   
26 Mohd Radzman Bin Mohd Nor H11 Bahagian Pejabat Ketua Pengarah Bahagian Pentadbiran (POOL) 1.7.2018  

 

 

Dasar Privasi | Dasar Keselamatan |  Penafian |  Peta Laman | Soalan Lazim | Bantuan 
Hak Cipta Terpelihara 2016 © Pihak Berkuasa Kemajuan Pekebun Kecil Perusahaan Getah (RISDA)
Sesuai dipapar menggunakan browser yang versi terbaru Internet Explorer 7.0 dan ke atas Mozilla Firefox 3.0 dan ke atas Google Chrome dengan resolusi 1280 X 800 dan ke atas.

Jumlah Pelawat: Hari Ini : 928 ------ Minggu Ini : 2598 ------ Bulan Ini : 11097 ------ Keseluruhan : 3847988

Tarikh Kemaskini :
 19/09/ 2018
.