fb   twitter   youtube   ig  soalan lazim2  hubungi kami2  aduan2   petalaman3

Home > Media > Announcement > News/Announcements > Arkib > Arkib Berita/Pengumuman > Arkib Berita/Pengumuman Tahun 2020

 

 Bil   Nama  Gred   PT Asal  PT Baharu Tarikh Kuatkuasa Catatan
1 Saidi Bin Atan N52 Bhg. Kewangan & Belanjawan RISDA Security & Services Sdn. Bhd. 15.12.2020 Sbg. Ketua Pegawai Eksekutif 
2 Faridah Haryati Binti Mohamad Yusof G52  Bhg. Dasar & Perancangan Strategik Bhg. Bekalan Input Pertanian 15.12.2020 Sbg. Pengarah Bahagian
3 Nor Ismahani Salwa Binti Mohd Ishak G48 Bhg. Pengembangan & Pemindahan Teknologi Bhg. Dasar & Perancangan Strategik 15.12.2020   
4 Norliza Binti Abdul Shukor G48 Bhg. Inspektorat & Audit Dalam  Bhg. Pembangunan Usahawan  15.12.2020  
5 Rosmarini Binti Abdul Aziz   G48 Bhg. Produktiviti & Pemasaran Bhg. Inspektorat & Audit Dalam 15.12.2020
 
6 Muhammad Mahathir Bin Abdul Rahim N48 RISDA Estates Sdn. Bhd Bahagian Latihan 15.12.2020 Sbg. Pengarah Bahagian 
7 Ainuddin Bin Abdullah Thani N48 Bahagian Pentadbiran Bhg. Kewangan & Belanjawan 15.12.2020  
8 Hanan Bt Md Yusoff G44 Bhg. Pembangunan Usahawan Bhg. Tanam Semula & Perladangan 15.12.2020  
9 Sharifah Aimi Wafa Binti Syed Khairulmunir Wafa G44 Bhg. Komunikasi Korporat Bhg. Pembangunan Usahawan 15.12.2020  
10 Jamaliah Binti Baharuddin W26 PRD Larut Matang/Selama PRN Perak 16.12.2020  

11 Muhamad Ariff Bin A. Aziz G29 Pejabat RISDA Daerah Negeri Sembilan Selatan Pejabat RISDA Daerah Jempol 16.12.2020  
12 Muhd Ariff Edzham Bin Kamal Bashah G29 Pejabat RISDA Daerah Negeri Sembilan Selatan Pejabat RISDA Daerah Kuala Pilah 16.12.2020  
13 Muhammad Aizzuddin Bin Anuar G29 Pejabat RISDA Daerah Negeri Sembilan Selatan Pejabat RISDA Negeri Sembilan 16.12.2020  
14 Mohamad Azmi Bin Sidek N22 TBK Pejabat RISDA Daerah Kemaman Pejabat RISDA Daerah Dungun 16.12.2020  
15 Puteri Adila Binti Juhari N19 Bhg. Bekalan Input Pertanian Pejabat RISDA Negeri Melaka 16.12.2020  

 


SENARAI  KAKITANGAN YANG  BERSARA  DISEMBER  2020

BILNAMAPTJAWATANGRED MASA BERSARATARIKH BERSARA
 1. MOHD ADIB BIN DAUD  PRD KUALA PILAH   PEN. PEG. PERTANIAN  G32 01/12/2020
 2. DAUD BIN ABDULLAH  PRD N. SEMBILAN SELATAN   PEN. PEG. PERTANIAN G32 01/12/2020
 3. MOHD RAZIB BIN MOHD TAHAR    PRD NS BARAT  PEN. PEG. PERTANIAN G32 11/12/2020
 4. SHARIFFUDIN BIN MAHMOOD PRD BATU PAHAT   PEN. PEG. PERTANIAN G32 12/12/2020
 5. ROSNAN BIN ADAM  PRD JEMPOL  PEN. PEG. PERTANIAN G32 25/12/2020
 6. MOHD RAFIEE BIN SHAARI  PRD MANJUNG  PEMBANTU OPERASI N14 20/12/2020
 7. HABSAH BINTI AWANG  BAHAGIAN KHIDMAT KEJURUTERAAN    PEMBANTU TADBIR P/O   N22 29/12/2020

 

 Bil   Nama  Gred   PT Asal  PT Baharu Tarikh Kuatkuasa Catatan
1 Hazarudin Bin Hamzah  N54 Bhg. Pentadbiran  RISDA Fleet Sdn. Bhd. 01.12.2020 Sbg. Ketua Pegawai Eksekutif 
2 Hj. Mad Jais Bin Che Yem G54  Bhg. Bekalan Input Pertanian RISDA Semaian & Landskap Sdn. Bhd. 01.12.2020 Sbg. Ketua Pegawai Eksekutif  
3 Amran Bin Mohamad  N54 (M) Bahagian Latihan Bahagian Pentadbiran 01.12.2020  Sbg. Pengarah Pentadbiran
4 Mohd Faez Bin Rejah G29 Pejabat RISDA Negeri Selangor  Pejabat RISDA Negeri Melaka  01.12.2020   
5 Mohd Azri Bin Abdul Aziz  N22  PRD Jerantut  PRD Pahang Timur  01.12.2020 
 
6 Salehah Binti Bujang N29 (KUP) Bahagian Latihan Bahagian Pentadbiran 01.12.2020  
7 Nor Syazwani Binti Ramli N19 Bahagian Pentadbiran Bahagian Latihan 01.12.2020  
8 Mohd Saifullah Bin Sulaiman H11 Bahagian Latihan Bahagian Pentadbiran 01.12.2020  
9 Muhamad Aiman Bin Abdullah H11 Bahagian Pentadbiran Bahagian Latihan 01.12.2020  

 

 

 Bil   Nama  Gred   PT Asal  PT Baharu Tarikh Kuatkuasa Catatan
1 Abdul Aziz Bin Awang                G52(M)  Bhg. Dasar & Perancangan Strategik Pejabat RISDA Negeri Perak 16.11.2020 Sbg. Pengarah RISDA Negeri
2 Maria Binti Abdul Malik FA29 Bhg. Dasar & Perancangan Strategik Bhg. Teknologi Maklumat 16.11.2020  
3 Noor Hayatul Huda Binti Musa G29 Pejabat RISDA Daerah Dungun  Pejabat RISDA Daerah Kemaman       16.11.2020  
4 Aqilah Binti Zainal Annuar  G29 Pejabat RISDA Daerah Kemaman  Pejabat RISDA Daerah Dungun  16.11.2020  
5 Mohd Alias Bin Ramli  G29 Pejabat RISDA Daerah Kemaman  Pejabat RISDA Daerah Besut  16.11.2020
 
6 Mohd Dina Bin Che Man G29 Pejabat RISDA Daerah Kemaman  Pejabat RISDA Daerah Marang / Kuala Terengganu  16.11.2020  
7 Noramelia Binti Abdul Razak G29  Pejabat RISDA Daerah Kemaman  Pejabat RISDA Daerah Marang / Kuala Terengganu   16.11.2020  
8 Izzat Izudin Bin Alwi G29  Pejabat RISDA Daerah Hulu Terengganu  Pejabat RISDA Daerah Kemaman  16.11.2020   
9 Mohd Norhisam Bin Mustafa G29  Pejabat RISDA Daerah Hulu Terengganu  Pejabat RISDA Daerah Kemaman  16.11.2020   
10 Muhammad Adib Bin Abd Holif G29  Pejabat RISDA Jajahan Machang / Pasir Puteh  Pejabat RISDA Daerah Temerloh  16.11.2020   
11 Musthaffa Afifi Bin Azmi G29  Pejabat RISDA Daerah N.S Selatan  Pejabat RISDA Jajahan Machang / Pasir Puteh  16.11.2020   
12 Mohammad Imran Bin Mohd Nor G29  Pejabat RISDA Daerah Kemaman  Pejabat RISDA Negeri Melaka  16.11.2020   
13 Suzerawati Binti Ibrahim G29  Pejabat RISDA Negeri Sembilan  Pejabat RISDA Jajahan Machang / Pasir Puteh  16.11.2020   
14  Farhiyah Binti Napiah G29 Pejabat RISDA Daerah Kuala Pilah  Pejabat RISDA Daerah Batang Padang / Perak Hilir  16.11.2020   
15  Muhammad Fauzan Bin Mohamad Yazid  G29  Pejabat RISDA Daerah Temerloh  Pejabat RISDA Daerah Baling  16.11.2020   
16  Muszahairul Bin Mustapa  G29 Bhg. Dasar & Perancangan Strategik  Pejabat RISDA Daerah Segamat  16.11.2020   
17  Rohaya Binti Mohd Noor  N22 Pejabat RISDA Daerah Kemaman  Pejabat RISDA Daerah Dungun  16.11.2020   
18  Mohd Shaiful Masri Bin Maspar  H11 PA  Bhg. Kewangan & Belanjawan  Pejabat RISDA Daerah N.S Barat   16.11.2020   
19  Muhammad Thaqif Bin Mohamed Shahrir  H11 PA  Pejabat RISDA Daerah N.S Barat  Bhg. Kewangan & Belanjawan  16.11.2020   
20  Mohd Azmer Bin Azizan  N11 Bhg. Komunikasi Korporat  Bhg. Pentadbiran  16.11.2020   
21  Muhamad Khairuddin Bin Ibrahim  N11  Pejabat RISDA Daerah Kuala Kangsar  IKPK Perak  16.11.2020   
22  Mohamad Hasri Bin Ramli  N11  Bhg. Teknologi Maklumat   Bhg. Pentadbiran 16.11.2020   

 

any_module
Font Size:
A- A A+

Color Theme:  
color black  color green  color red  color blue
any_module
Language:
Others language:
zh-CNzh-TWnlitjako